Zoran Tošić od tragičara do junaka za samo nekoliko minuta! Partizan golom u poslednjim trenucima stigao do pobede!  (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 15. KOLO

Zoran Tošić od tragičara do junaka za samo nekoliko minuta! Partizan golom u poslednjim trenucima stigao do pobede! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Fudbaleri Partizana savladali su Borac rezultatom 2:1 u meču 15. kola Superlige u Čačku.

FSS PRONAŠAO NOVOG SELEKTORA! Već je odabran Muslinov naslednik, veliki deo nacije će POLUDETI OD BESA! (FOTO)

Po kišovitom vremenu posle 0:0 u prvom delu, Tavamba je iskoristio šansu koju mu je pružio Đukić po početku drugog poluvremena i postigao pogodak u 59. minutu.

Izjednačio je Mateus u 70. minutu meča posle prodora Jovanovića, i samo postavio nogu te je savladao Jovičića.

Zoran Tošić je promašio jedanaesterac u 88. minutu, pošto mu je Bajić odbranio udarac čini se vrlo lako, i tako doneo zlata vredan bod svom timu!

A onda... faul u 95. minutu meča na nekih 20 metara i bomba Tošića kojom se iskupio za promašen penal.

Sjajan pogodak srpskog reprezentativca za novu pobedu crno-belih!

Borac je ostao na sedam bodova dok je Partizan zadržao zaostatak za Crvenom zvezdom na podnošljivih četiri boda.

KRAJ MEČA! Partizan je pobedio u spektakularnom finišu! 2:1

96' - GOOOOOOOOOL! Zoran Tošić postiže pogodak i tako se iskupio za promašeni penal!

90+' - Šansa za Partizan! Ništa od gola za Tavambu!

90' - Meč je produžen za 5 minuta!

88' - Nema gola! Brani Bajić udarac Zorana Tošića!

87' - PENAL ZA PARTIZAN! Janković je pao posle duela sa Čađenovićem!

75' - Sjajna prilika za Tavambu, ali rezultat ostaje nepromenjen!

70' - GOOOOL! Borac stiže do izjednačenja! Jovanović je probio po desnom krilu, a Brazilac Mateus bio je najspretniji u kaznenom prostoru crno-belih - 1:1!

66' - Opet je Borac imao šansu, ali je lopta završila pored gola. Treću izmenu vrši Miroslav Đukić koji je rešio da da čuva stečenu prednost. Ognjena Ožegovića menja Milan Radin.

59' -GOOOOOOOOL! Tavamba koji je ušao u igru u drugom poluvremenu pogađa za 0:1!

49' - Sam na šest metara od gola bio je Filip Knežević, Jovičić je već bio savladan, ali prečka je spasila crno-bele

46' - Počelo je drugo poluvreme

POLUVREME: Borac - Partizan 0:0

25' - Snašao se Ožegović stvorio sebi priliku za udarac, ali njegov šut završava pored gola

22' - Jaka kiša pada u Čačku, ali teren je u dobrom stanju što je novitet u odnosu na prošle sezone

12' - Miletić probio po levoj strani, vratio do Sume, ovaj iz prve do Ožegovića koji šutira pravo u Bajića

10' - Fudbaler Borca Vladimir Otašević će morati zbog povrede da napusti meč posle samo deset minuta

17:00 - Počela je utakmica

16:00 - Poznati su sastavi oba tima:

BORAC: Bajić - Obradović, Dupovac, Otašević, Kostić - Čađenović, Zoćević - Jovanović, Filipović, Knežević - Mateus

Rezerve: Mišić, Stamenić, Marković, Romanić, Propadalo, Savić, Marinković

PARTIZAN: Jovičić - Nemanja R. Miletić, Mitrović, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Jevtović, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Ožegović

Rezerve: Kljajić, Antonov, Everton, Radin, Ilić, Đuričković, Tavamba