LUDNICA U SUPERLIGI! Surduličani ubedljivi protiv Spartaka, sin Vladana Milojevića doneo pobedu Čukaričkom, Napredak bolji u Nišu! (VIDEO)

SUPERLIGA, 15. KOLO

Ovo je treća pobeda Bačke dok je Javor zabeležio deseti poraz

Fudbaleri Bačke savladali su Javor na svom terenu rezultatom 2:1 u 15. kolu Superlige.

CARSKA IZJAVA TRENERA ZEMUNA! Ovim porazom izgubljena je naša šansa za titulu! Vladan Milojević zadovoljan pobedom! (FOTO) (VIDEO)

Strelac oba gola za tim Bačke bio je Mićić u 8. i 18. minutu, dok je Amanović u 30. postigao pogodak za Javor.

Ovo je treća pobeda Bačke dok je Javor zabeležio deseti poraz.

Voždovac je izgubio bodove na Banovom brdu u poslednjim minutima. Radnički prvi put poražen u Nišu ove sezone. Radnik ubedljiv protiv Spartaka...

Samo nekoliko minuta delilo je fudbalere Voždovca od pobede i povratka na treće mesto Superlige, ali igrači Čukaričkog poremetili su im planove. Golovima u 86. Nikole Drinčića i četvrtom minutu nadoknade Milojevića, inače sina Vladana Milojevića"brđani" su došli do preokreta i pobede na domaćem terenu - 2:1.

Prvi poraz ove sezone kod kuće doživeo je Radnički iz Niša, koji je poražen od Napretka 0:1. Veoma motivisani ove nedelje predveče bili su igrači Radnika, koji su u Surdulici napunili mrežu subotičkog Spartaka - 5:1, za pomak ka sredini tabele.

Pomak na tabeli Superlige je napravila i Mladost, koja je pobedila Mačvu 2:0.

Superliga, 15. kolo:

Subota:

Rad – Vojvodina 0:3 (0:1) (Kojašević 21, Subotić 86, Jovanović 89)

Nedelja:

Zemun - Crvena zvezda 0:1 (0:0) (Boaći 81)

Bačka - Javor 2:1 (2:1) (Mićić 8, 18 - Amanović 30)

Borac - Partizan 1:2 (0:0) (Mateus 70 - Tavamba 60, Tošić 90+6) Čukarički - Voždovac 2:1 (0:1) Mladost - Mačva 2:0 (1:0) Radnik - Spartak 5:1 (4:1) Radnički - Napredak 1:3 (0:1)

BONUS VIDEO: Pero Antić posle pobede nad Makabijem