Partizan preokrenuo protiv Čačana: Božinov doneo 10. trijumf crno-belima! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 22. kolo

Crno-beli su uspeli da konačno osete slast pobede
Objavljeno: 19:35h

Fudbaleri Partizana na svom stadionu u sablasnoj atmosferi izvojevali su trijumf protiv Borca iz Čačka - 2:1, u 22. kolu Superlige Srbije. Za 3 minuta dobio 2 žuta: Nije mu bila dovoljna glupost zbog koje je dobio crveni, nego još i opsovao sudiju! (VIDEO) U poslednjem meču u 2015. godini kojim je stavljena tačka na sumornu jesenju polusezonu crno-belih, domaćin je do 10. pobede u sezoni stigao posle preokreta i efektnog pogotka Valerija Božinova.

Iskupio se Božinov za neverovatan promašaj još boljim golom! (VIDEO) Andrija Živković
Kad nema ko drugi, onda Živković uzme loptu i kao Roben da gol! (VIDEO) Partizanova odbrana opet ispala kao iz voza, a Borac te situacije cele sezone surovo kažnjava! (VIDEO) Partizan - Borac 2:1 Stadion:
Gledalaca: Sudija: Strelci: Crveni karton:
Partizan: Borac: Superliga 22. kolo: 1:0
0:0 1:1 2:1 0:3
2:1 0:0 1:0
Printscreen rezultati.com
TOK UTAKMICE Kraj utakmice. 90+2. minut - Crveni karton za Stevanovića. Dva žuta kartona u kratkom vremenskom roku, drugi zbog šutiranja lopte prilikom prekida... 90. minut - Stevanović je zaradio javnu opomenu. 87. minut - Petrović dobija žuti karton.
85. minut - GOOL! Partizan je preokrenuo. Strelac je Božinov! 80. minut 73. minut - Lukić dobija žuti karton. 71. minut 69. minut 67. minut
64. minut
63. minut 60. minut - Žuti karton i za Mićića.
59. minut - Borac je imao odličnu šansu. Knežević šutira preko gola. 51. minut
Ni Ćirković ne može da nastavi meč, pa je na terenu Petar Grbić. Počelo je drugo pluvreme. Brašanac se povredio, pa će umesto njega u nastavku igrati Kosović. Kraj prvog poluvremena. 44. minut 43. minut - 40. minut 40. minut
38. minut - GOOOL! Partizan na indivdualni kvalitet stiže do izjednačenja. Andrija Živković je strelac. 35. minut 30. minut
17. minut - GOOL! Borac vodi sa 1:0! Strelac je Milan Jevtović!
15. minut 10. minut 5. minut Utakmica je počela. Partizan Borac