UŠAO U KLUB 100! Iguain oborio rekord i produžio agoniju Milana! Roma golom El Šaravija pobedila Bolonju! (FOTO)(VIDEO)

serija a, 11. kolo

Ovo je osma pobeda Juventusa koji trenutno ima 25 bodova...

Fudbaleri Juventusa savladali su Milan na San Siru sa 2:0 u uvodnom meču 11. kola Serije A.

Gonzalo Iguain je svojim golovima doneo novu pobedu Staroj dami.

Argentinac je postigao 100 golova u Seriji A u dresu Napolija i Juventusa.

Ne samo da je srušio sve rekorde lige kada je u pitanju najbolji strelac u jednoj godini Serije A (pre dve sezone u dresu Napolija), već se pridružio Zlatanu Ibrahimoviću.

Naime, samo njih dvojica su u dve od pet najjačih evropskih liga dali više od 100 golova. Iguain je to učinio u Španiji i Italiji, Ibra u Italiji i Francuskoj, pa se čini da je ipak podvig "Pipite" veći. On je u Realu za šest sezona dao 105 ligaških golova.

NE, NE SANJATE! Šta to zajedno rade Radonjić, Vujošević i Čović? (FOTO)

On je prvi pogodak postigao u 23. minutu na asistenciju Dibale, da bi svoju sjajnu partiju potvrdio u 63. minutu kada je matirao mladog Donarumu i doneo nova tri boda Juventusu.

Ovo je osma pobeda Juventusa koji trenutno ima 25 bodova, dok su roso-neri pretrpeli i četvrti poraz i imaju 16 bodova.

Roma je u drugom meču dana savladala Bolonju rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je El Šaravi u 33. minutu. Kolarov je presedeo meč na klupi.

Ovo je osma pobeda Rome, dok je Bolonja zabeležila i peti poraz.