Junajtedu pripao derbi, večeras se pije u ime mladog Francuza! (VIDEO)

premijer liga, 10. kolo

Mančester junajted je tako prekinuo svoju mini-seriju od dve utakmice bez pobede

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Totenhem sa 1:0, u prvoj utakmici 10. kola engleske Premijer lige.

Junak trijumfa bio je Antoan Marsijal koji je jedini gol na meču postigao u 81. minutu.

Mihajlo Andrić za Espreso otkrio kako je Samardo totalno iznenadio sve u klubu, a pričao je i o ambicijama Partizana u nastavku sezone! (FOTO) (VIDEO)

Mančester junajted je tako prekinuo svoju mini-seriju od dve utakmice bez pobede u prvenstvu Engleske i sada je sa 23 boda prišao gradskom rivalu Mančester sitiju na dva boda zaostatka, dok je Totenhem treći sa 20. Prvo poluvreme utakmice na stadionu Old Traford nije donelo mnogo uzbuđenja. Borba se vodila uglavnom na sredini terena i nijedna keipa nije uspela da stvori dobru priliku za 45 minuta.

Situacija se delimično promenila u drugom delu, oba tima su igrala malo otvorenije, ali i pored toga sve do završnice susreta nije bilo dobrih prilika. Najbolju šansu propustio je Romelu Lukau u 79. minutu kada je lopta pogodila stativu nakon njegovog pokušaja glavom sa oko pet metara.

Samo dva minuta kasnije David De Hea ispucao je loptu, Lukaku je nadvisio odbranu Totenhema, spustio loptu iza leđa defanzivaca londonskog tima i uposlio usmaljenog Marsijala koji je u situaciji jedan na jedan lako savladao Uga Lorisa.

BONUS VIDEO: Delije ispraćaju Makabijeve igrače: Who the f*ck are you?