19 u nizu: Katai i Vijeira stavili tačku na Zvezdinu dominantnu jesen! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 22. KOLO

Crveno-beli su pobedom nad Javorom u Ivanjici završili prvi deo sezone uz 19. uzastopnu pobedu u domaćem prvenstvu
Objavljeno: 17:34h
Fudbaleri Crvene zvezde završili su jesenji deo sezone na impresivan način 20
22 62 boda
prvi deo prvenstva meču u 2015. godini, savladan je Javor Matis u Ivanjici rezultatom 3:0. Delije zamalo pogodile petardom u glavu golmana Javora! (VIDEO) Od samog starta počelo je sa atraktivnim igranjem, obe ekipe su bile i te kako
je brzo došla do vođstva preko Uga Vijeire, minut bio 13. gol ove sezone.
Minimalnim rezultatom se otišlo na "veliki odmor", a po isteku 12. minuta crveno-beli su povisili prednost preko Srđana Plavšića. Mladi vezista je drugi gol u Superligi. Plavšić jeste dao gol, ali su svi gledali šta je pre toga Vijeira uradio Srniću! (VIDEO)
Treći pogodak i konačan rezultat postavio je Aleksandar Katai u 72. minutu Ljutice Bogdana nije ni trudila previše.
Finiš meča pripao je Ivanjičanima koji su u nekoliko situacija bili blizu gola
domaće ekipe nego što je odbranio Kahriman. Portugalac je novom majstorijom doneo ranu prednost Zvezdi u Ivanjici! (VIDEO) Na kraju, Zvezda je okončala prvi deo sezone i ovu godinu sa 32 boda 35 u odnosu na Borac i sa 29 više od Partizana. Duel Partizana i Borca koji se igra od 17 sati možete pratiti uz Espreso.co.rs!
Rezultati 22. kola Superlige Srbije: Javor - Crvena zvezda 0:3 Jagodina - Rad 1:0 Mladost - OFK Beograd 0:0 Novi Pazar - Vojvodina 1:1 Surdulica - Radnički Niš 2:1 17.00 17.00 17.00
Flashscore.com
Sva dešavanja, pre, za vreme i posle meča, mogli ste da pratite uz Espreso.co.rs! KRAJ MEČA! do kraja utakmice. 79. minut - Najveća prilika za Javor, Zečević je bio najbliži pogotku ali je sa 12 metara bio neprecizan, kada je posla loptu pored desne Damira Kahrimana. 69. minut - GOOOOOL - Aleksandar Katai! Sjajni driblinzi
65. minut - Velika prilika za Eliomara Silvu koji se sam našao ispred Kahrimana ka golu Zvezde, međutim, lopta nije išla onako kako se nadao leve stative golmana crveno-belih. 56. minut - GOOOOOL! Plavšić dolazi do svog drugog gola u sezoni Golman Javora je odlično odbranio šut, ali je ona stigla crveno-belih.
46. minut - Drugo poluvreme počelo je bakljadom na južnoj tribini Crvene zvezde.
Printscreen/Arena Sport
45. minut - Delije su "poslale" topovski udar kod gola Javora, Vladana Đogatovića
34. minut - Prvi udarac u okvir gola koji su uputili domaći datom trenutku interveniše. 24. minut - STATIVA! Slavoljub Srnić je bio jako blizu Đogatović lopta mu je bila iza leđa
15. minut - Uspeli su domaći fudbaleri odmah posle tog gola Portugalca a sa obe strane se igra jako atraktivno i brzo, što i te kako prija stadionu 5. minut - GOOOOOL! Kakav je majstor je Ugo Vijeira! Ponovo je uspeo da izdribla čitavu odbranu i postigne 13.
15:00 - Sve je spremno!
14:50 - Sastavi su sledeći Javor Gajić Miletić Josović Đokić Eliomar Silva Crvena zvezda Kahriman Luković Ibanjez Ristić Plavšić Vijeira 14:40 - Ovako izgleda stanje