Đirona stigla do vredne pobede, u San Sebastijanu na ravne časti! (VIDEO)

primera, 9. kolo

Zanimljivo veče u Primeri

Real Sosijedad je na "Anoeti" dočekao ekipu Espanjola u okviru 9. kola Primere, na kraju nije bilo pobednika, utakmica je okončana rezultatom 1:1 (0:1). Poveli su gosti iz Katalonije u devetom minutu preko Lea Baptistaa, Brazilcu je asistirao iskusni Hurado.

FMP puca visoko, MZT nije uspeo da preživi dolazak Cibone! (VIDEO) Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, a onda je bivši igrač Reala Asijer Iljaramandi poravnao rezultat u 69. minutu igre, na asistenciju bivšeg igrača Mančester Junajteda Adnana Januzaja. Strelac gola za Sosijedad Iljaramendi, zaradio je žuti karton u 87. minutu, a samo pet minuta kasnije zaradio je i drugu javnu opomenu, pa je koji minut ranije od saigrača morao na tuširanje. Do kraja nije bilo promene rezultata. Đirona je slavila na gostovanju u La Korunji, na kraju je bilo 1:2 (0:1). Poveli su gosti u 25. minutu, strelac je bio Adaj sa bele tačke.

U finišu prvog dela igre, Deportivo je pritiskao, postigli su i dva gola, ali su oba poništena. U nastavku ipak dolaze do gola, nakon samo šest minuta igre bivši igrač Arsenala Lukas Perez postiže gol za izjednačenje. Ipak, novajlija u najvišem rangu dolazi do novog vođstva 20 minuta kasnije, strelac je bio Portu. Do kraja nije bilo promene rezultata, a u nastavku pogledajte stanja na tabeli Primere nakon devet odigranih kola.

Nedelja: Viljareal - Las Palmas 4:0 (0:0) /Bakambu 48, Gaspar 65, Navaro ag 67/, Sansone 90+3/ Selta - Atletiko Madrid 0:1 (0:1)

(Gameiro 28)

Leganes - Atletik Bilbao 1:0 (0:0)

(Bovu 56)

Real Madrid - Eibar 3:0 (2:0)

Subota: Levante - Hetafe 1:1 (0:0) /Morales 62 - Fahr 59/ Betis - Alaves 2:0 (1:0) /Sanabrija 13, Aleksis ag 75/ Valensija - Sevilja 4:0 (1:0) /Guedeš 43, 90+2, Zaza 51, Mina 85/ Barselona - Malaga 2:0 (1:0) /Delofeu 2, Inijesta 56/