NAJGLUPLJI POTEZ U ISTORIJI! Mandžukić dobio dva žuta kartona za DVE SEKUNDE! (VIDEO)

Serija a, 9. kolo

Ta nesmotrenost je mogla da košta Juventus novog neuspeha u Seriji A! Međutim, nije, jer je Kedira postigao HET TRIK!!!

Objavljeno: 19:52h

Juventus je upisao jednu od važnijih pobeda u dosadašnjem toku sezone. U Udinama je slavio nad domaćom ekipom sa 6:2, iako je celo drugo i dobar deo prvog poluvremena igrao sa igračem manje.

Bez svih 11 momaka na terenu, Stara dama je ostala u 26. minutu, kada je Mario Mandžukić dobio najgluiplji crveni karton u istoriji fudbala (dva žuta za dve sekunde, oba zbog nesportskog ponašanja, tj prigovaranja sudiji). Pogledajte:

U momentu crvenog kartona, Juve je vodio sa 2:1. Poveo je Udineze preko Perice u 8. minutu, Juve je izjednačio autogolom Samira, a preokrenuo pogotkom Kedire u 20. minutu.

Udineze je pogotkom Danila ponovo poravnao na 2:2 na samom početku drugog dela igre, ali su onda na scenu stupili Rugani sa jednim golom i Kedira sa još dva (postigao het trik), donevši veliki trijumf Juventusu.

Konačnih 6:2 postavio je Miralem Pjanić u 90. minutu!

Serija A, 9. kolo:

Subota:

Sampdorija - Krotone 5:0 (3:0) (Ferari 3, Kvaljareal 12pen, Kaprari 39, Lineti 71, Kovacki 76)

Napoli - Inter 0:0

Nedelja: Kjevo - Verona 3:2 (2:1)

(Ingleze 23, 30pen, Pelisije 73 - Verde 6, Pacini 55)

Milan - Đenova 0:0

Atalanta - Bolonja 1:0 (0:0) (Kornelijus 71)

Benevento - Fiorentina 0:3 (0:1) (Benasi 18, Babakar 47, Tero 66 penal)

SPAL - Sasuolo 0:1 (0:1)