Sjajan meč na Bentegodiju! Romantični derbi pripao Kjevu! (VIDEO)

SERIJA A, 9. KOLO

Poveli su gosti golom Verdea u šestom minutu...

Fudbaleri Kjeva savladali su u uzbudljivom derbi meču ekipu Verone rezultatom 3:2 u okviru desetog kola Serije A.

MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR! Mihajlović odapeo projektil na treningu Torina, a vi možete da pogađate gde je lopta završila! (VIDEO)

Poveli su gosti golom Verdea u šestom minutu, da bi Ingleze sa dva gola u 23. i 30. minutu odveo svoj tim na odmor sa prednošću.

U nastavku je Pacini izjednačio u 55. minutu sa bele tačke, da bi Peliser u 73. doneo važna tri boda ekipi Kjeva.

Crveni karton je još u prvom poluvremenu zaradio Zukulini i tako znatno otežao posao Veroni do kraja meča.

Kjevo posle devet kola ima 15 bodova, dok je Kjevo i dalje na 6 osvojenih poena.

ZABRINUT SAM ZA SRPSKI FUDBAL! Radomir Antić o plasmanu na Mundijal, lažnoj pobedi Zvezde u Kelnu, Partizanu... (FOTO) (VIDEO)

SERIJA A, 9. kolo:

Sampdorija - Krotone 5:0 (3:0) /Ferari 3, Kvaljareal 12pen, Kaprari 39, Lineti 71, Kovacki 76/

Napoli - Inter 0:0

Nedelja Kjevo - Verona 3:2 (2:1) /Ingleze 23, 30pen, Pelisije 73 - Verde 6, Pacini 55/

15.00: Milan - Đenova

15.00: Atalanta - Bolonja

15.00: Benevento - Fiorentina

15.00: SPAL - Sasuolo

15.00: Torino - Roma

18.00: Udineze - Juventus

20.45: Lacio - Kaljari

BONUS VIDEO: Tejlor Ročesti posle pobede nad Barselonom