NASTAVLJA GDE JE STAO! Aleksandar Prijović rešeta i u Grčkoj, PAOK je sada prvi na tabeli! (VIDEO)

TOTALNA ANESTEZIJA

Svaka čast, majstore! Naporan rad se uvek isplati

Aleksandar Prijović nastavlja gde je stao u reprezentaciji. Posle gola koji je odveo Srbiju na Svetsko prvenstvo, ovoga puta je bio strelac čak dva pogotka u pobedi PAOK-a nad Lamijom, posle koje su Solunjani na prvom mestu tabele grčke Superlige.

Crno-beli su poveli golom Hrvata Leovca u desetom minutu, a Prijović je petnaest minuta kasnije povisio na 2:0, lepo se snašao na petercu gostiju i iz neposredne blizine ćušnuo loptu u mrežu.

Pri tom rezultatu se ušlo u drugo poluvreme, a već posle pet minuta igre u nastavku, Pelkas je rešio pitanje pobednika. Prijović je u 88. minutu stavio tačku na ovaj meč drugim pogotkom na utakmici.

BONUS VIDEO ESPRESO INTERVJU: Vaso "Psihopat" Bakočević