Tri boda iz dva penala, Zoran Tošić potvrdio pobedu Partizana u Surdulici! (FOTO) (VIDEO)

superliga srbije 13. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete pratiti uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 2:0 golovima Sejdube Sume sa bele tačke u 17. minutu, kao i Tošića u 87. takođe sa penala.

Fudbalerima Radnika poništen je gol na početku drugog poluvremena posle kontakta Stojkovića i napadača domaćih.

Ovo je osma pobeda crno-belih dok su Surduličani zabeležili šesti poraz u Superligi Srbije.

Partizan u sledećem kolu igra protiv Bačke u Beogradu, dok će Radnik na noge Javoru.

Uskoro opširnije...

88' - GOOOOOL!!! Opet penal, i opet pogodak. Ovoga puta strelac je Zoran Tošić!

66' - Sjajna prilika za Radovića, ali ostaje 1:0 za Partizan

62' - Žuti karton za Evertona i Pantelića posle udaranja bez lopte

58' - Suma pogađa stativu, u nastavku akcije izblokiran pokušaj fudbalera iz Gvineje-Bisao

55' - Prilika za Radnik posle prekida. Lopta je otišla u gol aut.

51' - Žuti karton za fudbalera domaćih

46' - Poništen pogodak fudbalerima Radnika! Posle kornera i loše reakcije Stojkovića, Ivanović natrčava na loptu ali pri tome kači i golmana crno-belih pa je glavni sudija ove utakmice dosudio faul za Partizan.

44' - Simo Krunić trener domaćih je isključen zbog prigovora sudiji

38' - Sjajna šansa za Radnik, napadač domaćih Frensis šalje loptu preko gola

35' - Slobodan udarac za Radnik iskosa sa desne strane, ali ništa od opasnosti za Partizan

17' - GOOOOOOOOOOOL!!! Suma postiže gol iz jedanaesterca! 1:0 za Partizan

14' - Purović nije mogao da nastavi meč posle starta Sume, umesto njega u igri je Marković

5' - Dobra prilika za Purovića, međutim veoma mlak udarac

3' - Suma je oštro startovao nad Purovićem, ali prolazi bez kartona

15:00 - Meč je počeo.

14:20 - Evo i sastava za ovu utakmicu:

PARTIZAN: Stojković - Vulićević, N. G. Miletić, Mitrović, N. R. Miletić - Everton, Jevtović, Suma, Pantić, Đuričković - Tavamba.

Na klupi su: Jovičić, Ostojić, Antonov, Radin, Ilić, Tošić i Ožegović.

RADNIK: Čančarević - Mladenović, Ivanović, Tanasin, Gojković - Mićić, Pejčić, Frensis, Pantelić, Radović - Purović.

Na klupi su: Vasiljević, Bulatović, Stanković, Pavlović, Žakula, Mijić i Marković.

BONUS VIDEO: ESPRESO TVITER: Vaso Psihopat Bakočević