Zvezda ima čemu da se nada, Arsenal katastrofalnom igrom poražen od Votforda! (FOTO)

premijer liga, 8. kolo

Gvardiolina mašina melje!

Fudbaleri Mančester Sitija demolirali su Stouk i to rezultatom 7:2 u osmom kolu Premijer lige!

Najbolji igrač utakmice Gabrijel Žezus je otvorio goleadu sa dva komada, a potom su golove postizali Sterling, David Silva, Fernandinjo, Sane i Bernardo Silva.

Čelsi je ponovo bio neuspešan.

Aktuelni šampiona je poražen na gostovanju Palasu sa 2:1, a naš Luka Milivojević je odigrao ceo meč.

Aspilikueta je postigao autogol u 11. minutu, a Bakajoko je izjednačio sedam minuta kasnij.

Pobedu je doneo Zaha u 45. minutu.

Totenhem je pogotkom Eriksena u 47. minutu slavio na svom terenu nad Bornmutom.

Poslednji meč subotnjeg programa 9. kola Premijer lige između Votforda i Arsenala završen je rezultatom 2:1.

Puleni Arsena Vengera su bolju igru u prvom poluvremenu krunisali vođstvom u samom finišu.

Ipak, u nastavku druga priča. "Stršljenovi" su zaigrali dosta hrabrije i nagrada za hrabrost stigla je dvadeset minuta pre kraja utakmice. Ektor Beljerin je oborio Rišarlisona u kaznenom porstoru, sudija Svarbrik pokazao na 'belu tačku', a kapiten Troj Dini je bio siugran sa 'kreča'.

Junak pobede 'Stršljenova' je Tom Kleverli, koji je pokupio otpadak posle "karambola" u šesnaestercu Arsenala. Votford je ovom pobedom skočio na četvro mesto, tj. poziciju koju je Arsenal ispustio. "Tobdžije" su destabilizovane pred put u Beograd i meč trećeg kola Lige Erope protiv Crvene zvezde i to je svakako odlična vest.

Premijer liga, osmo kolo:

Subota:

Liverpul - Mančester junajted 0:0

Barnli - Vest Hem 1:1 (0:1) /Vud 85 - Antonio 19)

Kristal Palas - Čelsi 2:1 (2:1) /Aspilikueta 11ag, Zaha 45 - Bakajoko 18/

Mančester Siti - Stouk 7:2 (3:1) /Žesus 17, 55, Sterling 19, D. Silva 27, Fernandinjo 60, Sane 62, B. Silva 79 - Dijuf 44, Voker 47ag/

Svonsi - Hadersfild 2:0 (1:0) /Abraham 42, 48/

Totenhem - Bornmut 1:0 (0:0) /Eriksen 47/