Čudesni De Hea zaustavio Klopovu družinu! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga 8. kolo!

Nije bilo golova u derbi meču osmog kola Premijer lige

Fudbaleri Liverpula i Mančester junajteda remizirali su rezultatom 0:0 u derbiju osmog kola Premijer lige.

Od samog starta tim sa Enfilda je preuzeo inicijativu i pokazao veću želju da za pobedom.

Najbolju šansu na utakmici imao je Matip, ali je njegov pokušaj sa pet metara maestralno zaustavio De Hea.

U nastavku akcije lopta je stigla do Salaha, ali je njegov udarac završio pored gola.

Junajted je u prvom poluvremenu imao šanse preko Lukakua i Matića, ali nije bilo promene rezultata.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu, Liverpul je bolji ali promene rezultata nema. Nemanja Matić je odigrao svih 90 minuta za Mančester i ostavio je dobar utisak.