Tako se voli reprezentacija! Zbog ovoga je Salah postao novi egipatski faraon! (VIDEO)

bravo legendo!

Pokazao je fudbaler Liverpula svoju emotivnu stranu

Fudbaleri Egipta plasirali su se na Svetsko prvenstvo golom Mohameda Salaha iz jedanesterca u 95. minutu utakmice.

Ljudi, Srbija je već na Svetskom prvenstvu, samo vi to ne znate! Evo i zašto! (FOTO) (VIDEO)

Utakmica je bila za pamćenje, a Egipćani su bili pred ponorom kada je u 88. minutu Kongo izjednačio na 1:1.

Šta ćemo im mi kada imaju sami sebe! Brutalna tuča hrvatskih navijača, dva huligana pržila bakljama momka koji je ležao na zemlji! (VIDEO)

Reakcija fudbalera Liverpula posle gola koji je njegovu reprezentaciju udaljio od Rusije pokazuje koliko je Salahu stalo do svoje zemlje.

On je od očaja pao na zemlju, ali je brzo uspeo da se vrati i golom obraduje celu naciju.

BONUS VIDEO: Aleksandar Prijović za Espreso o meču sa Austrijom, ali i muzičkom ukusu