Kada san postane java! I to u 95. minutu utakmice! (FOTO) (VIDEO)

spektakularno!

Neverovatna završnica utakmice donela je maloj karipskoj državi plasman na Mundijal

Kostarika je postala 13. učesnik Svetskog prvenstva u Rusiji. I to na spektakularan način!

Cirkus u Skadru! Albanski novinar svojim pitanjem nasmejao Ševčenka, a razbesneo portparola ukrajinske reprezentacije! (FOTO) (VIDEO)

Malena karipska država noćas je obezbedila plasman na Mundijal osvojivši bod u susretu s Hondurasom kod kuće, konačan rezultat bio je 1:1.

Da drama dostigne vrhunac pobrinuo se Kendal Votson, koji je postigao gol za izjednačenje u petom minutu sudijske nadoknade.

Honduras je do tada vodio golom Padilje od 66. minuta, ali je Kostarika ipak uspela da se vrati i da obezbedi učešće na Svetskom prvenstvu.

Do sada su vizu za Mundijal obezbedili Španija, Engleska, Nemačka, Saudijska Arabija, Južna Koreja, Belgija, Meksiko, Japan, Iran, Brazil, Nigerija i domaćin Rusija.

BONUS VIDEO: Aleksandar Prijović za Espreso o meču sa Austrijom, ali i muzičkom ukusu