ZABORAVITE NA KATANAĆO! I na dominaciju Juvea! Ovo je totalni italijanski fudbal! (VIDEO)

Italijanska liga, 7. kolo!

Efikasno sedmo kolo Serije A

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na svom terenu Kaljari sa 3:0, u utakmici sedmog kola italijanskog prvenstva i ostvarili sedmu pobedu.

Napoli je poveo u četvrtom minutu golom Mareka Hamšika, a vođstvo je udvstručio Dris Mertens u 40. minutu iz penala, a bio je to njegov već sedmi gol od početka sezone. Konačan rezultat postavio je Kalidu Kulibali u 47. minutu.

Napoli je sa svih sedam pobeda prvi na tabeli sa 21 bodom, a Kaljari je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu, i zauzima 14. mesto sa šest bodova.

U ostalim utakmicama sedmog kola viđeno je čak 19 golova.

Posebno su se istakli fudbaleri Lacija koji su sa 6:1 bili bolji od Sasuola.

Sergej Milinković Savić odigrao je svih 90 minuta na ovoj utakmici.

Siniša Mihajlović je u neverovatnoj utakmici ispustio pobedu protiv Verone u završnici utakmice.

Vodio je Torino sa 2:0, ali je Verona prvo u 87. minutu smanjila prednost, a u 91. minutu Pacini je sa bele tačke doneo bod svom timu.

Adem Ljajić je odigrao svih 90 minuta i asistirao je Niangu za drugi pogodak.

U derbiju kola Roma je u gostima savladala Milan sa 2:0.

Golove za Rimljane postigli su Edin Džeko i Florenci.

U poslednjoj utakmici dana desilo se najveće iznenađenje ovog kola.

Juventus je već na startu utakmice imao dva gola prednosti. Pogotke su postigli Bernardeski u 21. i Iguain u 24. minutu utakmice.

Nadu da mogu do povoljnog rezultata Atalanti je doneo Kaldara u 31. minutu, a za veliko iznenađenje pobrinuo se Kristante u 67. minutu.