Osam golova u trileru između Sosijedada i Betisa! Barselona i Real sigurni, Bakambu het trikom srušio Eibar! (VIDEO)

primera, 7. kolo

Neverovatan meč viđen je na Anoeti

Fudbaleri Real Sosijedada i Betisa odigrali su danas u San Sebastijanu nerešeno 4:4, u utakmici sedmog kola španskog prvenstva.

Betis je poveo u šestom minutu golom Antonija Sanabrije, a Sosijedad je preokrenuo golovima Vilijana Hosea u 13. i Mikela Ojarzabala u 26. minutu.

Posle toga Betis je postigao dva gola. Prvo je izjednačio Zuhar Fedal u 28. minutu, a treći gol postigao je Hoakin u 46. Sosijedad je izjednačio golom Ćabija Prijeta u 57. minutu.

Klub iz Sevilje ponovo je poveo u 84. minutu golom Serhija Leona, a dva minuta kasnije konačan rezultat i bod domaćima doneo je Dijego Ljorente.

Betis je nastavio niz od četiri utakmice bez poraza, ali je prekinuo niz od tri pobede, i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 13 bodova. Sosijedad je prekinuo niz od tri poraza i osmi je na tabeli sa 10 bodova.

U drugoj utakmici dana Barselona je pred praznim tribinama Nou Kampa bila bolja od Las Palmasa sa 3:0.

Dugo su se mučili igrači Barselone da probiju bunker gostiju i tek je Buskets u 49. minutu bio precizan i doneo prednost domaćinu.

Zatim je na scenu stupio Mesi i sa dva gola overio je pobedu Barselone.

Valensija je u uzbudljivoj utakmici bila bolja od Atletik Bilbaa rezultatom 3:2.

Golove za Valensiju su postigli Zaza, Pareho i Rodrigo, dok su za goste pogađali Aduriz i Garsija.

Viljareal je lako izašao na kraj sa Eibarom i het trikom Bakambua došao je do ubedljive pobede od 3:0.

U poslednjoj utakmici dana Real je na svom terenu bio bolji od Espanjola.

Izabranici Zinedina Zidana odigrali su odličnu utakmicu i golovima Iska u 30. i 71. minutu došli su do zaslužene pobede.

Primera, sedmo kolo:

Petak:

Selta - Đirona 3:3 (2:2) (Sisto 8, Gomez 16, Vas 76 - Portu 10, Stuani 14, Huanpe 86)

Subota:

Deportivo - Hetafe 2:1 (0:0) (Lukas 66, Andone 87 - Amat 54)

Sevilja - Malaga 2:0 (0:0) (Banega 68, Murijel 70)

Levante - Alaves 0:2 (0:1) (El Hadadi 33, Medran 81)

Leganes - Atletiko Madrid 0:0

Nedelja:

Real Sosijedad - Betis 4:4 (2:2) (Vilijan Hoze 13, Orjazabal 26, Ćabi Prijeto 57, Ljorente 86 - Sanabrija 6, Fedal 28, Hoakin 46, Leon 84)

16.15 Barselona - Las Palmas 3:0