Udineze sa tri penala uništio Sampu, Rodrigo Palasio srušio bivši klub! (VIDEO)

serija a, 7.kolo

Ekipe iz Đenove ostale bez bodova

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Sampdoriju sa 4:0 u prvoj utakmici sedmog kola italijanske Serije A.

Udineze je do prvog trijumfa posle tri uzastopna poraza došao golovima Rodriga de Paula u 27. minutu iz jedanaesterca, Maksimilijana Lopesa u 66. takođe iz penala i 85, kao i Seka Fofane u 95. iz još jednog penala.

Sampdorija je meč završila sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Edgar Bareto u 40. minutu dobio drugi žuti karton.

Šta se to dešava sa braćom? Rusija ponovo popila suspenziju zbog dopinga! Ali i još 8 zemalja! (FOTO)

U drugom meču dana Bolonja je slavila u Đenovi golom Rodriga Palasija u 73. minutu...

Udineze - Sampdorija 4:0 (1:0) (De Paul 27, Lopez 66, 85, Fofana 90+5)