OVO SMO SVI ČEKALI! KONAČNO! Dame i gospodo, Aleksandar Katai! (VIDEO)

primera, 7. kolo

Oživeo je! Napokon!

Alaves se vraća iz mrtvih, a sa njime i Aleksandar Katai!

Fudbaleri iz Vitorije su slaili u Gostima nad Levanteom sa 2:0 i tako upisali prvi trijumf u Primeri posle sedam kola.

Dao je poslednji Zvezdin gol na evropskom gostovanju, a sada jako brine! Prijatelju moj, država je loša! Ima za budalaštine, a nema za fudbal! (VIDEO)

Katai kod prethodnog trenera nije bio ni u protokolu, a novi strateg Đani di Bijazi mi je dao šansu u 78. minutu i on je imao svoj doprinos.

Čovek koji je uništio Srbiju u finalu EP otvorio dušu! Svađe sa Vujoševićem me vratile iz mrtvih! (FOTO)

Srbin je u igru ušao umesto strelca prvog gola Munira el Hadadija. On je pogodio u 33. minutu.

Zatvarao klubove po Moskvi sa bivšim asom Partizana! PAO surovo kaznio Nika Kalatesa! (FOTO)

Konačan rezultat postavio je Alvaro Medran desetak minuta pre kraja...

Ako Đenka kaže onda nema greške! Čarls Dženkins ima svog favorita u Crvenoj zvezdi! (FOTO) (VIDEO)

U poslednjem meču dana Leganes i Atletiko su odigrali bez golova...

ŠPANIJA 1 - 7. KOLO:

Petak:

Selta - Đirona 3:3 (2:2) /Sisto 8, Gomez 16, Vas 76 - Portu 10, Stuani 14, Huanpe 86/