Bornmut ispisao istoriju protiv Junajteda, Siti pobedio Svonsi u poslednjim sekundama! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 16. KOLO

Uzbudljivu subotu u Premijeršipu obeležio je trijumf ekipe sa juga Engleske koja je prvi put u istoriji porazila "crvene đavole"
Objavljeno: 22:32h

Posle pobede nad Čelsijem u prošlom kolu Premijer lige, Bornmut je savladao i Mančester junajted, ovog puta rezultatom 2:1, a prvi gol ekipe sa juga Engleske favorit je za pogodak sezone. Džunior Stanislas je već u drugom minutu uspeo da savlada Davida de Heu, kada je posle odlično izvedenog kornera savladao španskog golmana. Felaini je uspeo 20 minuta kasnije da izjednači, a u uvodu drugog dela King je postavio konačan rezultat. Mančester siti je uspeo posle mnogo muke da savlada Svonsi, iako je u 90. minutu Gomis doneo izjednačenje u 90. minutu. Ieanačo koji je šest minuta pre toga zamenio Vilfreda Bonija, asistirao je u pobedonosnom pogotku u poslednjim sekundama.

Votford je slavio u Njukaslu protiv Sanderlenda golom Igala
navijače u meču sa Stoukom, jer je konačan rezultat bio 0:0. Kristal Palas je "minimalcem" pobedio Sautempton Evertonom 1:1.