Moraeš i Besedin su Partizanov BENSEDIN! Crno-beli vodili sa 2:0, ali u drugom poluvremenu nisu ni postojali! (FOTO) (VIDEO)

LIGA EVROPE, 2, KOLO

Objavljeno: 09:47h

Partizan je ispustio pobedu protiv Dinama!

Fudbaleri Partizana izgubili su od ekipe Dinama iz Kijeva rezultatom 2:3, u drugom kolu grupne faze Lige Evrope.

Prvi pogodak za crno-bele postigao je Ožegović u 34. minutu, dok je prednost povećao Tavamba u 41.

Početak drugog poluvremena doneo je izmene u ekipi Dinama, i u igru su ušli Moraeš i Besedin, arhitekte izjednačenja za goste.

Prvo je Moraeš iz jedanaesterca smanjio vođstvo u 53. minutu, a zatim Bujalski u 67. izjednačio rezultat na 2:2.

Moraeš je u 83. minutu doneo pobedu timu iz Ukrajine, iz pomalo čudne situacije koja je više vukla ka ofsajdu nego ka reagularnom napadu Dinama.

Vladimir Stojković je i ovog puta najbolji pojedinac Partizana, i sa nekoliko nestvarnih odbrana dovodio je tim iz Kijeva do ludila, ali na kraju su gosti odneli nova tri boda.

Partizan ostaje na jednom bodu, a Dinamo se osamio na prvom mestu sa 6 bodova.

Sledeći meč Partizan igra protiv Skenderbega u Albaniji, dok je ekipa Dinama domaćin Jang Bojsu.

20:30 - Evo i sastava dve ekipe!

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Ostojić, Nemanja G. Miletić - Everton, Radin - Janković, Tavamba, Suma - Ožegović. Rezerve: Jovičić, Mitrović, Antonov, Đuričković, Ilić, Pantić, Jovanović. Trener: Miroslav Đukić.

DINAMO KIJEV (4-2-3-1): Koval - Kedžiora, Vida, Kadar, Pivarić - Bujalski, Sidorčuk - Cigankov, Garmaš, Gonzales - Kravec. Rezerve: Buščan, Šepelijev, Morozjuk, Moraeš, Koržun, Besedin, Vantuk. Trener: Aleksandar Hackevič.

90' - Sudija je produžio meč za 4 minuta

83' - GOOOOOOOOOOOL! 2:3! Moraeš je opet strelac! Kakav preokret na stadionu Partizana!

76' - Šut Ožegovića je prebacio "čitav stadion"!

75' - Dobar pokušaj Kijevljana sa distance, Stojković krajnjim naporima hvata loptu

68' - Vrlo agresivna igra u ovom periodu utakmice

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati laj-blog!

67' - GOOOOOOOOOOOL! - Strelac gola za Dinamo je Bujalski

64' - Sjajna intervencija Stojkovića posle šuta Domagoja Vide

63' - Žuti karton za Evertona posle oštrog starta

60' - Dobra prilika za Partizan, ali Ožegović je pokušao makazicama da postigne gol, međutim promašio je ceo fudbal

54' - GOOOOOOOOOL! Moraeš postiže pogodak sa bele tačke! Partizan - Dinamo 2:1

53' - Penal za Dinamo! Ožegović je zahvatio loptu rukom u kaznenom prostoru!

47' - Žuti karton za Jankovića

46' - Počelo je drugo poluvreme.

41' - GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! TAVAMBA!!! Pas Sume, iskoristio je Tavamba koji povećava prednost Partizana!

35' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Genijalna asistencija Tavambe, pogodio je Ožegović!

30' - Pokušaj Sume! Ali zamalo pored gola

25' - Sjajna prilika za Dinamo Kijev, šutirao je Gonzales, Stojković spašava Partizan!

20' - Pokušaj Miletića, ali lopta pogađa defanzivca Ukrajinaca

18' - Šut Kraveca, ali Stojković sjajno reaguje!

17' - Everton u izglednoj poziciji umesto gola, pogađa Domagoja Vidu!

15' - Ništa značajno se ne događa na utakmici između Partizana i Dinamo Kijeva

21:00 - Meč je upravo počeo!

20:30 - Ovaj meč će se igrati bez navijača zbog incidenata Grobara na meču sa Olimpijakosom