BEZ IZNENAĐENJA: Kejn uništio APOEL, Ronaldo skinuo prokletstvo protiv Dortmunda, a Ben Jeder demolirao Maribor! (FOTO) (VIDEO)

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 22:44h

U utorak i sredu se igra drugo kolo Lige šampiona.

Završeni su mečevi drugog kola Lige šampiona koje su se igrale u utorak.

Real je savladao Borusiju u gostima rezultatom 3:1 uz dva pogotka Ronalda, Hari Kejn je het trikom sam pobedio APOEL, a Ben Jeder takođe sa tri pogotka "razbucao" Maribor.

Siti je golom fantastičnim golom De Brujnea savladao ekipu Šahtjora, dok je Napoli bez problema pobedi Fejnord sa ubedljivih 3:0.

Evo i svih rezultata mečeva odigranih u utorak, u nastavku teksta možete pogledati i sve golove sa odigranih utakmica:

APOEL - Totenhem 0:3

90+ - GOOOOOL! - Fejnord postiže počasni gol u Napulju! Napoli - Fejnord 3:1!

90+' - GOOOOOOL! - Porto 3 - Monako 0 ! Lajun donosi trijumf Portu u Francuskoj!

88' - GOOOOOOOOL! - Sterling donosi pobedu Sitiju protiv Šahtjora!

84' - GOOOOOOOOL! - Sevilja rutinski završava posao protiv Maribora! Het trik Ben Jedera!

79' - GOOOOOOL! - 3:1 vodi Real, strelac je ponovo Ronaldo!

71' - GOOOOOOOOL! - Abubakar ponovo pogađa! 2:0 za Porto u Monaku!

69' - GOOOOL! - Napolijeva trojka! 3:0 protiv Fejnorda! Kaljehon je pogodio!

68 - GOOOL! Totenhem teroriše APOEL! 0:3! Ko drugi, nego Kejn...

62'- GOOOOOOOOOL! - Totenhem povećava prednost u Nikoziji! Opet Kejn!

52' - GOOOOOOOL! - Obamejang eskpresno smanjuje na 1:2!

50' - GOOOOOOOL! - 2:0 za Real! Ronaldo postiže svoj 108 gol u Ligi šampiona!

48' - GOOOOOL! - Kakav gol De Brujnea!!! Siti vodi 1:0!

47' - GOOOOOL! - Napoli povećava prednost! Mertens je strelac!

43' - GOOOOOOL! Taliska na centaršut Kvarežme za 2:0! Bešiktaš ubedljiv!

40' - GOOOOOOOL! - Opet Ben Jeder, Sevilja ima dva gola prednosti!

40 - GOOOOOOOOOL! - Kejn postiže gol! Totenhem na Kipru vodi 1:0

33'-GOOOOOOL! - Porto vodi u Monaku golom Abubakara!

32' - GOOOOOOOOL! Kutinjo je izjednačio u Moskvi! Spartak - Liverpul 1:1!

27' - GOOOOOL! - Ben Jeder dovodi Sevilju u vođstvo!

24' -GOOOOL! - Spartak vodi protiv Liverpula! Fernando!

18' - GOOOOOOOOL! - Gerejt Bel donosi prednost Realu sjajnim golom u Dortmundu!

11' - GOOOOOOOOL! - Bešiktaš je postigao prvi gol protiv Lajpciga! Babel je postigao pogodak!

7' - GOOOOL! - Napoli je poveo protiv Fejnorda, strelac je Insinje!

20:45 - Utakmice drugog kola Lige šampiona su počele!