BOG JE SIŠAO SA NEBA I ZOVE SE KAMEL: Uz pomoć piva i pljugi prešao 2.000 km, a onda dao gol za Marsej u prvom minutu utakmice! (VIDEO)

FENOMENALNO!

Snovi se ponekad stvarno ostvare

Ljubiteljima fudbala u Srbiji ime Kamel Zarual sigurno neće puno značiti.

U SRBIJI OVO JOŠ NIJE RAĐENO: Partizan predstavio novi dres, i to na GENIJALAN NAČIN! (FOTO) (VIDEO)

Ipak, ovaj čovek je uspeo da ostvari svoje snove na fenomenalan način i tako je dospeo u centar pažnje svih svetskih medija.

RAT ZVEZDA-PARTIZAN NA AMERIČKI NAČIN: Trampu se dogodilo ono čega su se plašili Asteriks i Obeliks! Nebo mu se sručilo na glavu! (FOTO) (VIDEO)

Olimpik iz Marseja je ovog vikenda bio bolji od Tuluza rezultatom 2:0. Ipak, u mreži gostiju viđena su tri gola, a nijedan nije poništen.

O čemu se zapravo radi...

Evo zašto Delije treba iz sveg srca da se nadaju porazu Zvezde od Kelna! (FOTO) (VIDEO)

Kamel Zarual je prešao put od Arla na jugu Francuske do Amijena na severu zemlje biciklom, kako bi prikupio novac za hendikepiranu decu sa juga zemlje.

NIJE KRAJ POJAČANJIMA U PARTIZANU: Muta Nikolić otkrio na čijem dovođenju crno-beli trenutno rade! (FOTO)

Francuska je pratila ovaj neverovatni put, a Zarual koji nije ni rekreativni biciklista, rekao je da se spremao uz pivo i cigarete za ovaj poduhvat.

Grobari imaju novog junaka! A posle ove izjave još više će ga zavoleti! (VIDEO)

Olimpik Marsej čiji je Zarual veliki navijač ga je pozvao da izvede zbog podviga početni udarac na meču sa Tuluzom.

Zarual je posle početnog udarca pretrčao polovinu terena i savladao golmana Tuluza što su navijači Marseja pozdravili gromoglasnim aplauzom, a 36-godišnji Kamel je čak i zaplakao.

BONUS VIDEO: Basket poznati vs košarkaši Partizana