Viljareal tone sve dublje, Valensija i Sosijedad odigrali za fudbalske sladokusce! (VIDEO)

PRIMERA, 6. KOLO

Zanimljiv dan na Pirinijeskom poluostrvu

Fudbaleri Hetafea pobedili su na svom terenu ekipu Viljareala sa 4:0 u šestom kolu španske Primere.

Hetafe je upisao drugu pobedu od početka sezone i sada je deveti na tabeli sa osam bodova, dok je Viljareal na 13. poziciji sa bodom manje.

U prvom poluvremenu današnjeg meča nije bilo golova, ali je Hetafe u

nastavku meča u razmaku od samo 13 minuta rešio pitanje pobednika. Anhel Rodriges je postigao prvi gol u 34. minutu, na 2:0 je povisio Horhe Molina u 64, dok je strelac trećeg gola bio Markel Bergara tri minuta kasnije.

Ubedljivu pobedu domaće ekipe potvrdio je Rodriges u 92. minutu svojim drugim golom na utakmici.

Hetafe u narednom kolu gostuje Deportivu, dok Viljareal dočekuje Eibar.

U poslednjem meču dana sjajan meč odigrali su Sosijedad u Valensija.

Meč je pripao "Slepim miševima" i to rezultatom 3:2.

Strelci za pobedničku ekipu bili su Rodrigo u 25, Vidalu u 55. i Zaza u 85 minutu, dok su pogotke za domaće postigli Elustondo u 33. minutu i Ojarazabal u 59. minutu.

REZULTATI 6. KOLA: Sosijedad - Valensija 2:3 (1:1) /Elustondo 33, Ojarzabal 59 - Rodrigo 26, Vidal 55, Zaza 85/ Espanjol - Deportivo 4:1 (2:0) /Baptistao 5, Aribas 22 ag, Moreno 72p, 90 - Borges 53/ Hetafe - Viljareal 4:0 (0:0) /Rodrigez 54, 90+2, Molina 64, Bergara 67/ Eibar - Selta 0:4 (0:3) /Kabral 17, Gomez 23, Ernandez 39, Vas 72/ Las Palmas - Leganes 0:2 (0:0) /Bove 47, Eraso 90+6/ odigrano u subotu: Atletiko Madrid - Sevilja 2:0 (0:0) /Karasko 46, Grizman 69/ Alaves - Real Madrid 1:2 (1:2) /Garsija 40 - Sebaljos 10, 43/ Malaga - Atletik Bilbao 3:3 (1:1) /Rolan 35, 84, Bajse 81 - Aduric 4pen, Vilijams 51, 70/ Đirona - Barselona 0:3 (0:2) /Adaj 17ag, Iraizoz 48ag, Suarez 69/ u ponedeljak: Betis - Levante 21.00