OVO JE JUŽNA AMERIKA ILI SU NEKE MUTNE RADNJE: Izgubili prvi meč 3:0, pa revanš dobili 8:0 u Kopa Libertadores!  (FOTO) (VIDEO)

veče za pamćenje!

OVO JE JUŽNA AMERIKA ILI SU NEKE MUTNE RADNJE: Izgubili prvi meč 3:0, pa revanš dobili 8:0 u Kopa Libertadores! (FOTO) (VIDEO)

Paklena atmosfera i osam golova u mreži gostiju za polufinale Kopa Libertadores

Navijači River Plejta bili su svedoci jedne od najluđih utakmica u istoriji argentinskog velikana.

ISPOVEST DUŠKA VUJOŠEVIĆA IZ BOLNICE: Od gangrene nema leka! Ja bez košarke ne mogu ni u ovakvom stanju!

U četvrtfinalu Kopa Libertadores izbačen je bolivijski Vilsterman iako su gosti u Argentinu došli sa tri gola prednosti. River je to nadoknadio već do 19. minuta, a onda je postigao još 5 golova i zabeležio pobedu od 8:0.

Da krenemo od samog početka... Ignjacio Skoko postigao je het trik golovima u 9., 14. i 19. minutu i uneo je paniku u redove Vilstermana.

Na poluvremenu je već bilo 4:0, a za to se pobrinuo Perez u 36. minutu.

Start drugog poluvremena i već u 46. minutu novi gol Skoka kojim se nagovestio potop bolivijske ekipe. Do kraja susreta Skoko i Perez postigli su po još jedan pogodak, a priključio im se i Fernandez za konačan rezultat ove utakmice.

River Plejt će u polufinalu Kopa Libertadores igrati protiv Lanusa koji je u dvomeču bio bolji od San Lorenca.

BONUS VIDEO: Vladimir Lučić dan posle poraza u finalu od Slovenije