Do sada neviđeno! Policajac odredio na koji gol će se šutirati penali u Liga kupu Engleske! (FOTO) (VIDEO)

jedinstven slučaj!

Neobična situacija u Liga kupu Engleske

Šesnestina finala Liga kupa Engleske donela nam je neke veoma zanimljive utakmice.

KOŠMAR ZVEZDINOG FUDBALERA: Doživeo istu povredu kao Jovičić, kraj polusezone za njega!

Jedna od zanimljivijih svakako je bila ona između Barnlija i Lidsa. Do 80. minuta bilo je 0:0, a onda prava goleada. Poveo je Lids golom Sakoa, izjednačio je Vud iz penala u 88. minutu i svi su mislili da će se tim rezultatom otići u produžetke.

NAVIJAČI LIVERPULA PLJUJU, POVRAĆAJU, PLAČU: 2 minuta samoponižavanja pojačanja od 40 miliona! (VIDEO)

Ipak, novi jedanesterac u četvrtom minutu nadoknade vremena doneo je prednost gostima, a domaćini su uspeli da izjednače u 96. minutu golom Brejdija.

Promene rezultata nije bilo posle dodatnih pola sata igre i moglo se pristupiti izvođenju jedanesteraca.

A tada, nešto neočekivano! Pre nego što je arbitar Daren Bond pozvao kapiten na podbacivanje novčića, kako bi odredio ko će otvoriti penal seriju, prišao mu je glavni policajac zadužen za bezbednost na ovoj utakmici naredio je da se penali izvode na strani gde su navijači domaćih.

Zvaničnog objašnjenja za ovu odluku i dalje nema, a posle penal serije Lids je ipak uspeo da prođe u naredno kolo takmičenja.

BONUS VIDEO: Sale Đorđević na dočeku košarkaša posle Eurobasketa 2017