Viljareal sa pola snage protiv Alavesa, Remi srušio Bilbao! (FOTO) (VIDEO)

primera 4. kolo!

Nije bilo previše golova u utakmicama Primere koje su odigrane tokom današnjeg dana

Fudbaleri Viljareala pobedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 3:0, u utakmici četvrtog kola španske lige i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Dvostruki strelac bio je Sedrik Bakambu, koji je postigao golove u 32. i 62. minutu, a gol je postigao i Karlos Baka u 52. minutu.

SAD SE DOKAŽI! Uprava Alavesa dala neočekivanu šansu Kataiju! (FOTO) (VIDEO)

Viljareal je posle dva vezana poraza na početku prvenstva ostvario dve uzastopne pobede i zauzima šesto mesto sa šest bodova.

Alaves je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, bez golova je i bez bodova na poslednjem, 20. mestu na tabeli.

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas u gostima ekipu Đirone sa 1:0, u utakmici četvrtog kola španske Primere.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Luis Murijel u 69. minutu. Glavnu ulogu u akciji kod gola odigrao je Franko Vaskez pošto je sjajno proigrao Murijela, koji je odličnim šutem u levu stranu gola savladao golmana domaće ekipe.

Pogledajte prvenac Ožegovića koji je podelio Grobare! (VIDEO)

Domaća ekipa imala je veliku priliku da osvoji bod, ali je Aleks Granel u 91. minutu iz jedanaesterca pogodio prečku.

Sevilja je trenutno druga na tabeli Primere sa 10 bodova, dok je Đirona na 14. mestu sa četiri osvojena boda.

Fudbaleri Sevilje u narednom kolu dočekuju Las Palmas, dok Đirona gostuje Leganesu.

Je l' to Bambi Tošić ili Arjen Roben?! Srpski reprezentativac demonstrirao klasu i ugasio Radnički! (VIDEO)

Na utakmici odigranoj od 18:30 takođe je viđen samo jedan pogodak, a postigao ga je Lorik Remi.

Francuz je u samoj završnici utakmice doneo pobedu Las Palmasu protiv Atletik Bilbaa.