Prazne puške u derbiju Londona, Matić kreirao jedan od najlepših golova sezone! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga!

Fudbaleri Čelsija i Arsenala odigrali su meč bez golova u petom kolu engleske Premijer lige, dok je Junajted ubedljivo slavio nad Evertonom sa 4:0

Objavljeno: 19:02h

Fudbaleri Čelsija i Arsenala odigrali su danas nerešeno 0:0, u utakmici petog kola Premijer lige.

U prvom poluvremenu Arsenal je prvi zapretio preko Danija Velbeka i Aleksandra Lakazeta, ali oni nisu uspeli da savladaju golmana Tiba Kurtou. Sa druge strane pokušao je Pedro, a golman Petr Čeh je dobro obranio.

Do kraja poluvremena Arsenal je imao šanse preko Granita Džake, Arona Remzija, koji je pogodio stativu i Lakazeta, ali su sva trojica bili neprecizni. U drugom poluvremenu, u 76. minutu fudbaler Arsenala Škodran Mustafi postigao je gol, ali je poništen zbog ofsajda.

Do kraja utakmice crveni karton dobio je fudbaler Čelsija David Luiz zbog oštrog starta na Seadu Kolašincu u 87. minutu.

Čelsi je prekinuo niz od tri pobede i treći je na tabeli sa 10 bodova.

Arsenal je prekinuo niz od pet poraza na Stamford Bridžu i zauzima 12. mesto sa sedam bodova.

U drugom, ujedno i poslednjem meču dana, Everton je doživeo težak poraz na Old Trafordu od Junajteda rezultatom $:0.

Strelci su bili Antonija Valnsija, koji je postigao spektakulran pogodak na asistenciju Nemanje Matića u 4. minutu, Henrik Mkitarijan koji je pogodio u 84. minutu, Romelu Lukaku (89. minutut) i Antoni Marsijal sa bele tačke pred sam kraj meča.

BONUS VIDEO: Navijači Srbije pred finale Eurobasketa 2017