Aguero ponizio Votford, Liverpul ponovo bez pobede, Njukasl bez Mitra zabeležio novi trijumf! (FOTO) (VIDEO)

premijer liga!

Jedan gol bio je dovoljan Sautemptonu da odnese sva tri boda sa ove utakmice

U prvoj utakmici petog kola Premijer lige, Sautempton je savladao Kristal Palas sa 1:0.

U OVOM DETALJU KRIJE SE TAJNA ZAŠTO JE SRBIJA UVEK BILA TAKO DOMINANTNA U KOŠARCI! A to nije (samo) ova fotografija (FOTO) (VIDEO)

Jedini gol postigao je Stiven Dejvis u šestom minutu utakmice, kada je odlično reagovao na odbijenu loptu u šesnestercu domaćina.

Kristal Palas je u velikim problemima posle ovog poraza jer je i dalje jedina ekipa u Premijer ligi koja nema nijedan bod, ali uz to nisu postigli niti jedan pogodak, a primili su ih osam.

Sa druge strane, Sautempton se posle 5 odigranih utakmica nalazi na petom mestu na tabeli sa 8 bodova.

Kanga ostao zatečen! Kako je to obezbeđenje na Marakani uspelo da izbaci iz takta sjajnog vezista? (FOTO)

Fudbaleri Mančester Sitija deklasirali su u gostima ekipu Votforda rezultatom 6:0, i tako bar na 24 sata zauzeli prvo mesto na tabeli.

"Građani" su poveli preko Aguera u 28. minutu na dobar pas De Brujnea, da bi Argentinac tri minuta kasnije pogodio još jednom, a onda i asistirao za Gabrijela Žesusa. U nastavku susreta u strelce se upisao i Niko Otamendi, da bi Serhio Aguero došao do trećeg gola na pas Kajla Vokera. Tačku na kraj stavio je Rahim Sterling pogotkom iz penala u 89. minutu.

Liverpul je odigrao samo nerešeno sa ekipom Barnlija. Poveli su gosti golom Arnfilda u 27. minutu, a izjednačio je Salah tri minuta kasnije.

Njukasl je ovog popodneva slavio protiv Stouka (2:1), uz novi gol štopera Laselsa, i bez suspendovanog Aleksandra Mitrovića.

U duelima Hadersfilda i Lestera, odnosno VBA i Vest Hema, nije bilo pobednika.

U poslednjem meču dana Svonsi je uspeo da otkine bodove na gostovanju Totenhemu. Bilo je 0:0.

Konačno pokazao ko je i šta je! Briljantni Luka Jović raspalio Nemačku! (VIDEO)

Premijer liga – peto kolo: Kristal Palas – Sautempton 0:1 (0:1) Darsis 6 Hadersfild – Lester 1:1 (0:0) Deporte 46 - Vardi 50(p) Liverpul – Barnli 1:1 (1:1) Salah 30 - Arfild 27 Njukasl – Stouk 2:1 (1:0) Atsu 19, Lesales 68 - Šaćiri 57 Votford – Mančester Siti 0:6 (0:3) Aguero 27, 31, 81, Žezus 38, Otamendi 63, Sterling 89(p) VBA – Vest Hem 0:0 Totenhem – Svonsi 0:0 nedelja: