Jarčevi poveli pa stali! Arsenal pokazao klasu u drugom poluvremenu! (FOTO) (VIDEO)

prvo kolo lige evrope!

Fudbaleri londonskog velikana u drugom poluvremenu uspeli su da slome otpor Nemaca

Arsenal je u prvoj utakmici grupne faze Lige Evrope uspeo da savlada Keln rezultatom 3:1.

Ono što su nekada radili Purović i Žigić, sada je za rukom pošlo Radonjiću! (VIDEO)

Odlično su Nemci odigrali prvo poluvreme posle kog su vodili golom Kordobe koji je iskoristio kiks Ospine.

Arsenal je ipak uspeo da preokrene rezultat u drugom poluvremenu i to golovima Kolašinca, Sančeza i Beljerina.

U ostalim utakmicama koje su odigrane u večernjem terminu viđeno je dosta golova. Nica je savladala Varegem u gostima sa 5:1, Lacio je u Holandiji bio bolji od Vitesea sa 3:2, Sosjedad je bio ubedljiv protiv Rozenberga rezultatom 4:0, a Branislav Ivanović je bio strelac četvrtog gola u pobedi Zenita protiv Vardara.