Ni Skenderbeg nije za bacanje! Dinamo izbegao iznenađenje kola u Ligi Evrope! (FOTO)

prvo kolo lige evrope!

Vodili su Albanci na poluvremenu, ali je Dinamo uspeo da preokrene

Fudbaleri Dinama iz Kijeva savladali su Skenderbeg u prvom kolu grupne faze Lige Evrope.

PARTIZAN IMA NOVI PAKLEN TANDEM: Bambi rekao - ručaj, Janković poslušao! (VIDEO)

Nije sve počelo onako kako su Ukrajinci želeli pa je tako Skenderbeg na poluvremenu imao prednost od 1:0. Gol za Albance postigao je Muzaka.

U drugom poluvremenu Dinamo se probudio i sa tri gola uspeo je da slomi otpor Skenderbega. Golove su postigli Sidorčuk, Moraeš i Mbokani.

U ostalim utakmicama dana nije bilo velikih iznenađenja.

Atalanta je bila ubedljiva protiv Evertona, rezultat je bio 3:0. Milan se poigravao sa Austrijom u Beču i na kraju je slavio sa 5:1. Viljareal je bio bolji od Astane, Braga je u gostima savladala Hofenhajm, a Rijeka je poražena na Kantridi od AEK-a.