Prva pobeda Ivana Jevića na klupi Radničkog! Navijači Vojvodine izrazili revolt prema klubu, Subotić im doneo pobedu (FOTO)

ČESTITAMO

Bivši šef struke omladinskog pogona Brodarca iz prva dva meča na klupi Radničkog uzeo je čak četiri boda...

Objavljeno: 21:35h

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas na svom terenu ekipu Borca sa 1:0 u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Radnički je upisao petu pobedu od početka šampionata i sada je treći na tabeli sa 18 bodova, dok je Borac i dalje poslednji sa samo jednim osvojenim bodom.

Pobedu Radničkom na današnjem meču doneo je Ivan Miladinović golom već u drugom minutu.

Fudbaleri Voždovca su u gostima bili bolji od Napretka sa 2:1, a istim rezultatom slavio je i Radnik protiv Čukaričkog na Banovom Brdu.

Voždovac je trenutno drugi na tabeli Super lige Srbije sa 18 bodova, Čukarički je na sedmom mestu sa 13, Radnik je osmi sa bodom manje, dok je Napredak deseti sa 10 bodova.

Što se tiče tri meča odigrana u kasnijem terminu...

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu u Novom Sadu Mačvu sa 1:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Nemanja Subotić u 63. minutu.

Vojvodina je prekinula niz od dve utakmice bez pobede i sa ukupno šest trijumfa zauzima drugo mesto na tabeli sa 19 bodova, koliko ima i prvoplasirana Crvena zvezda, s tim što novosadski tim ima dve utakmice više.

Inače, novosadski navijači su iskoristili ovu utakmicu da "pecnu" upravu koja je napustila klub. Na stadionu je osvanuo transparent "Od Vojvodine lepo se živi, kad ste sve pokrali, navijači su vam krivi".

Mačva je pretrpela drugi uzastopni poraz i 12. je na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Javor sa 3:0 i ostvarili treću pobedu u prvenstvu.

Domaći su poveli u 45. minutu golom Aleksandra Pejovića, vođstvo je udvostručio Bogdan Milošević u 54, a konačan rezultat postavio je Miloš Trifunović u 69. minutu.

Mladost je deveta na tabeli sa 11 bodova, a Javor, koji je pretpreo sedmi poraz u prvenstvu, zauzima pretposlednje 15. mesto sa četiri boda.

Fudbaleri Rada odigrali su 0:0 u Beogradu protiv Bačke, a obe ekipe su bez pobede u poslednje tri utakmice.

Rad je 13. na tabeli sa osam bodova, a Bačka ima dva boda manje na 14. mestu.

Ranije danas Radnik je u Beogradu pobedio Čukarički sa 2:1, Voždovac je istim rezultatom u Kruševcu pobedio Napredak, a Radnički je u Nišu bio bolji od Borca sa 1:0.