MILAN IPAK NIJE TAKO MOĆAN! Lacio održao lekciju Vinćencu Monteli, Napoli i dalje drži korak sa Juveom! (VIDEO)

Serija a, 3. kolo!

Ipak, izgleda da su i dalje samo "kineska roba"

Nova fanastična utakmica u Seriji A! Lacio je kod kuće, na svom Olimpiku, slavio sa 4:1 nad "moćnim" Milanom.

Het-trik u pobedi Lacijala postigao je inspirisani Ćiro Imobile, a Luis Alberto je dodao još jedan pogodak, posle asistencije upravo bivšeg napadača Borusije. Počasni gol za Milaneze dao je Rikardo Montolivo u 56. minutu na asistenciju Hakana Čalhanoglua.

Inače, Sergej Milinković Savić je u pobedi svog tima igrao od prvog do poslednjeg minuta, ali ne na svojoj osnovnoj poziciji. Bio je krilo/bek koje operiše po levom boku i izvršava i napadačke i defanzivne zadatke.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na gostujućem terenu Veronu sa 5:0, u utakmici trećeg kola Serije A i ostvarili prvu pobedu u šampionatu.

Fiorentina je povela u drugom minutu golom Đovanija Simeonea, Siril Tero udvostručio je prednost u 10. minutu iz jedanaesterca, a treći gol postigao je Davide Astori u 25. minutu. Do ubedljive pobde "ljubičasti" su došli zahvaljujući i golovima Žordana Veretua u 69. i Žila Dijasa u 89. minutu.

Tim iz Firence je posle dva vezana poraza na početku prvenstva i današnje pobede 11. na tabeli sa tri boda, a Verona je pretposlednja na sa samo jednim bodom.

Fudbaleri Atalante pobedili su kao domaćini Sasuolo sa 2:1. Gosti su poveli preko Stefana Sensija u 28. minutu, a sedam minuta kasnije izjednačio je Andreas Kornelijus. Pobedu Atalanti doneo je Andrea Petanja u 77. minutu.

Posle prve pobede u prvenstvu Atalanta ima tri boda na 13. mestu a Sasuolo zauzima 17. mesto sa jednim bodom.

Kaljari je kao domaćin pobedio Krotone sa 1:0 golom Marka Saua u 33. minutu i ostvario prvu pobedu u prvenstvu, dok je Udineze do prve pobede u ligi došao na svom terenu golom Jakuba Janktoa u 16. minutu.

U poslednjoj utakmici dana, Napoli je slavio sa 3:0 nad Bolonjom i tako ostao na deobi prvog mesta sa neprikosnovenim Juventusom.

O utakmici Torina i Beneventa, čitajte OVDE.