Dušan Tadić nije mogao da spreči katastrofu, timovi iz prestonice držali časove fudbala! (VIDEO)

premijer liga, 4. kolo

Uspešan dan za klubove iz Londona u 4. kolu Premijer lige

Čelsi, Arsenal i Totenhem stigli do novih pobeda, pa da krenemo od šampiona!

Izabranici Antonija Kontea savladali su Lester u gostima sa 2:1.

Strelci za pobedničku ekipu bili su Alvaro Morata u 41. i N'Golo Kante u 50. minutu, a počasni gol za Lisice delo je Džejmija Vardija.

Real bez Ronalda i Modrića nije isti tim! Valensija i Atletiko podelili plen! (VIDEO)

Dani Velbek je Arsenalu doneo pobedu nad Bornmutom golovima u 6. i 50. minutu, dok je Lakazet pogodio u 27. minutu. Bilo je 3:0.

Totenhem je u jednom od derbija kola deklasirao Everton u gostima sa 3:0 golovima Harija Kejna u 28. i 46. minutu i Kristijana Eriksena u 42. minutu.

Dušan Tadić je u porazu Sautemptona na svom terenu od 2:0 ušao u igru i 46. minutu.

Evo i svih rezultata, kao i tabela!

PAROVI I REZULTATI 4. KOLA PREMIJER LIGE: Mančester siti - Liverpul 5:0 (2:0) /Aguero 24, Žesus 45+6, 53, Sane 77, 90+1/ Arsenal - Bornmut 3:0 (2:0) /Velbek 6, 50, Lakazet 27/ Brajton - VBA 3:1 (1:0) /Gros 45, 48, Hemed 64 - Morison 78/ Everton - Totenhem 0:3 (0:2) /Kejn 28, 46, Eriksen 42/ Lester - Čelsi 1:2 (0:1) /Vardi 61p - Morata 41, Kante 50/ Sautempton - Votford 0:2 (0:1) /Dukure 38, Janmat 66/ Stouk - Mančester junajted (18.30) u nedelju Barnli - Kristal Palas (14.30) Svonsi - Njukasl (17.00) u ponedeljak Vest Hem - Hadersfild (21.00)