Real bez Ronalda i Modrića nije isti tim! Mesi uništio gradskog rivala (FOTO) (VIDEO)

3. kolo primere

Ovo nisu očekivali ni najveći pesimisti među "kraljevićima"

Fudbaleri Real Madrida vezali su i drugi remi na svom stadionu ove sezone, danas je veliki bod osvojio Levante, a rezultat je bio 1:1!

Real Madrid se dosta mučio, Zidan je na teren izveo kombinovani sastav i to se odrazilo na igru šampiona Španije. U 13. minutu usledio je pravi šok za domaće, pošto su gosti poveli rezultatom 1:0.

Lopez je sa desne strane izveo aut, bacio je loptu u srce peterca, odbrana Reala i golman Kasilja reagovali su očajno, a Ivi je to kaznio i pogodio za 0:1.

U 28. minutu Madriđani su dobili novi udarac, pošto je zbog povrede kolena posle jednog duela i nezgodnog udarca, teren morao da napusti Karim Benzema, a ušao je Geret Bejl.

Međutim, i pored toga, Real je nastavio da dominira, a iako bez pravih šansi, uspeo je da dođe do izjednačenja u 36. minutu. Kros je izveo kornere sa leve strane, Ramos je šutirao glavom, golman odbio pravo na nogu Lukasa Vaskeza koji je lako pogodio za 1:1.

Fudbaleri Valensije i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno 0:0 u meču trećeg kola Primere.

Oba tima imaju po pet bodova posle tri kola. Po pobedu, i dva remija.

Srpski reprezentativac i član Valensije Nemanja Maksimović bio je u protokolu za ovaj meč, ali nije ulazio u igru.

Ekipa Barselone "demolirala" je ekipu Espanjola u derbiju trećeg kola Primere sa čak 5:0.

Lionel Mesi postigao je het-trik, a golove su postigli još Suarez i Pike.

Za ekipu Ernesta Valverdea debitovalo je najskuplje pojačanje Barselone u istoriji Osman Dembele i asistirao Suarezu za pogodak u 90. minutu utakmice.

Barselona ima sve tri pobede, dok je Espanjolu ovo drugi poraz u šampionatu.

Real Madrid - Levante 1:1 Lukas 36 - Ivi 12 Valensija - Atletiko Madrid 0:0 Sevilja - Eibar 3:0 Žanos 46, Ben Jeder 76, Nolito 90+2 Barselona - Espanjol 5:0 Mesi 26, 35, 67, Pike 87, Suarez 90 Nedelja Deportivo - Real Sosijedad 12.00