Hrvati se mučili, ali pobedili! Gol Domagoja Vide za prvo mesto u grupi! (FOTO) (VIDEO)

utakmica se konačno završila!

Hrvatsku 5. septembra očekuje gostovanje reprezentaciji Turske

Fudbaleri Hrvatske i tzv. republike Kosovo nastavili su danas utakmicu koja je prekinuta u 20. minutu pri rezultatu 0:0 zbog katastrofalnog stanja terena stadiona Maksimir.

ANTISRPSKI PIR! Pijani Albanci divljali po Zagrebu i provocirali Srbiju zastavom i Tompsonovim pesmama! (FOTO)

Hrvatska je na kraju, dosta teže nego što se očekivalo, uspela da zabeleži jako bitnu pobedu u nastavku trke za plasman na Svetsko prvenstvo.

Jedini gol na meču postigao je Domagoj Vida na asistenciju Luke Modrića u 74. minutu utakmice.

Hrvatima je ovo bila peta pobeda u kvalifikacijama, 5. septembra gostiju Turskoj, dok u oktobru igraju sa Finskom u Osijeku, a takmičenje završavaju derbi susretom sa trenutno druplasiranom Ukrajinom, 10. oktrobra u Kijevu.

Reagujte dok nije kasno!!! Ako se ovo dogodi, Srbija će zamrzeti i Muslina, i Kokezu i fudbal! Ništa neće moći da ih spasi navijačkog gneva! (FOTO) (VIDEO)

Po svemu sudeći na tom meču biće rešeno ko direktno ide na završni turnir u Rusiju.