"Karađorđe" brutalno pao: Voša popila petardu uz bombu i presmešan autogol, goleada u derbiju Juga! (FOTO) (VIDEO)

napeto u gornjoj varoši!

Bačka je i pored ovog boda ostala na predposlednjoj poziciji na tabeli

Objavljeno: 16:41h

Fudbaleri Zemuna i Bačke odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici subotnjeg programa sedmog kola Superlige Srbije.

Totalni, totalni obrt! Partizan ostaje bez ogromnog pojačanja, a Đuka ne ide u Olimpijakos?! (FOTO) (VIDEO)

Bod gostujućem timu doneo je Dino Šarac golom u 89. minutu. Zemun je vodio od 37. minuta golom 19-godišnjeg Litvanca Justasa Lasickasa.

OBOŽAVAJU GA! Mitrović slomio "kičmu" Hartu za prvu pobedu Njukasla! A čim se utakmica završila nastala je žurka na stadionu! (VIDEO)

Ekipa Mačve nanela je prvi poraz fudbalerima Voždovca rezultatom 2:0 na popularnom "krovu". Golove su postigli Matić u 14. i Gemović u 91. minutu.

Fudbaleri Vojvodine doživeli su ubedljiv poraz na svom Karađorđu od Spartaka iz Subotice! 0:5!

Strelci su bili Ivanović u 34. u 69., Nikolić 53. i 81, i Čečarić u 88. minutu.

U Nišu domaći Radnički odigrao je nerešenom sa ekipom Radnika iz Surdulice (2:2). Golove su postigli Arsić u 14. i Pavkov u 54. za Nišlije, dok su za Surduličane strelci bili Ivanović u 40. i Purović u 75. min.

Večiti derbi zakazan je za nedelju 27. avgust od 19 časova, dok su ostale utakmice sedmog kola na programu u subotu 26. avgusta od 20 časova, a sastaju se:

Evo i svih rezultata subotnjih utakmica.

Zemun - OFK Bačka 1:1 (1:0) /Lasickas 37 - Šarac 89/ Voždovac - Mačva 0:2 (0:1) /Matić 14, Gemović 90+1/ Mladost - Borac 4:1 (1:0) /Trifunović 38, 55p, Pejović 70, Otašević 77ag - Tripković 87/ Napredak - Javor 2:1 (1:1) /Šljivić 37p, Vulić 60 - Karišik 23/ Radnički Niš - Radnik 2:2 (1:1) /Arsić 14, Pavkov 54 - Ivanović 40, Purović 75/ Vojvodina - Spartaka 0:5 (0:1) /Ivanović 34, 69, Nikolić 53p, 81, Čečarić 88/

Crvena zvezda - Partizan

NE PRESTAJE DA PLAČE! Jelena Janković prolazi kroz životnu dramu, ne zna šta da radi! (FOTO)

U petak je odigrana jedna utakmica, Čukarički je bio bolji od Rada golom Mudrinskog u 65. minutu.