Radnički visoko puca, Mladost "ostarila" u Nišu! (FOTO)

Superliga, zaostali meč 2. kola

Opet taj Milan Pavkov... Ulazi u opasnu formu!

Fudbaleri Radničkog pobedili su danas u Nišu ekipu Mladosti iz Lučana sa 2:1, u zaostaloj utakmici drugog kola Superlige.

Radnički je poveo u 44. minutu autogolom Nikole Cuckića. Mogao je to da učini i ranije, ali Lazar Arsić u 38. nije realizovao penal.

Pobedu Radničkom doneo je Milan Pavkov iz penala u 61. minutu, koji je skrivio Slavko Marić, zbog čega je isključen.

Mladost je do kraja utakmice smanjila rezultat, golom Miloša Trifunovića u 80. minutu.

Radnički je izbio na četvrto mesto na tabeli srpskog prvenstva sa 13. bodova, dok je Mladost ostala 12. sa pet.

BONUS VIDEO: Ne menjaju gaće, jedu istu hranu, uriniraju po rukama: 10 uvrnutih sujeverja čuvenih sportista