Novi skandal u srpskom fudbalu! Ekipa Mladosti napustila teren, a Neško Milovanović klub! (FOTO)

zemljotres

Srpski fudbal je u velikom problemu

Sudija Srđan Obradović, u 55. minutu, dosudio je kazneni udarac za Bačkopalančane, u pobedi domaćih od 1:0.

PAKAO! Može li gore? Zar sad i ON? Srbija se nije ni nadala ovako lošim vestima iz tabora Orlova pred Eurobasket! (FOTO)

Posle dosuđenog penala nezadovoljan sudijskom odlukom, trener Mladosti, Nenad Milovanović, povukao je ekipu, ali je posle nekoliko minuta i vratio u teren, pa je kazneni udarac izveden.

Luka Luković, sa bele tačke, bio neprecizan, prebacio je gol Rosića, pa je najveća prilika Bačkopalančana otišla u nepovrat.

Taurunum Bojsi se oglasili povodom smrti Demira Jukića! Ove reči će uzdrmati srpsku navijačku scenu!

Ljutit kao ris, odlazeći sa stadiona „Slavko Maletin Vava”, šef struke Mladosti, Nenad Milovanović (dobio crveni karton u 82. minutu, nije imao snage za detaljniji komentar.

KATAI SE POBUNIO! Srbin zatražio transfer, odlazi u velikana svetskog fudbala?! (FOTO) (VIDEO)

– Zbog dešavanja u klubu i oko njega, najbolje rešenje je da angažujemo novog trenera. Imaćemo naredne nedelje zgusnut program, dve utakmice za četiri dana, ali moraćemo nešto da promenimo – bez želje da se upušta u detaljnije obrazloženje istakao je Milovanović.

Nije teško naslutiti, arbitraža Srđana Obradovića zasmetala je Lučancima.

Nezvanično, u nedelju bi tim povodom trebalo da se oglasio UO Mladosti.

OFK Bačka je savladala Mladost sa 1:0 golom Lukovića u 79. minutu.