MOĆNI ANDRIJA PAVLOVIĆ! Kopenhagen slavi Srbina! (VIDEO)

sjajno!

Bomba!!!!!

Andrija Pavlović je junak Kopenhagena, pošto je danskom šampionu u 84. minutu doneo pobedu 3:2 nad Sonderjiskeom u šestom kolu tamošnjeg prvenstva.

Kopenhagen nije počeo sezonu po planu, ima tri remija i poraz, pa još jedan kiks nije bio potreban. Zato prvak slavi našeg reprezentativnog napadača, koji je šansu dobio u 78. minutu.

Vodio je domaćin golom Kuska iz 27. minuta, ali je Sonderjiske pogocima Jakobsena i Urea preokrenuo na 1:2.

Ipak, Kopenhagen je došao do celog plena tako što je najpre Slovenac Benjamin Verbić izjednačio, a naš Andrija Pavlović zatresao mrežu sjajnim udarcem za drugi preokret na utakmici i drugi trijumf svog tima u prvenstvu posle samo šest minuta na terenu.

Naš vezista Uroš Matić je ostao na klupi.