Crveno-bela armija spremna za Krasnodar! Bačka skinula Zvezdi mrak, ali je Milojevićeva četa bila prejaka! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 5. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Objavljeno: 20:10h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu pred 12 hiljada navijača ekipu Bačke rezultatom 3:1 : Golove su postigli Pešić u 37., Frimpong u 54. minutu, i Račić u 86. minutu, dok je za goste strelac bio Čeković u 80. minutu utakmice.

Ovo je peta pobeda izabranika Vladana Milojevića, uz gol razliku 16:1.

Bačka je na poslednjem mestu bez ijednog boda, i gol razlikom 3:13

Crvenu zvezdu u sledećem kolu čeka duel sa Borcem u Čačku, dok će se tim Bačke sastati sa ekipom Mladosti iz Lučana.

LJUDI, ŠTA SE DEŠAVA? OVO POSTAJE NORMALNO! Još jedan direktan prelazak u tabor večitog rivala! (FOTO) (VIDEO)

Uskoro opširnije...

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog:

86'- GOOOOL! - RAČIĆ! Zvezda potvrđuje pobedu!

80' - GOOOL! - ČEKOVIĆ! Bačka smanjuje na 1:2

69' - Dobar ulaz Luke Adžića u šesnaesterac, a zatim očajna završnica. Lopta je otišla na severnu tribinu

62' - Slobodan udarac za Bačku sa ivice kaznenog udarca. Trivunović šalje loptu preko gola

58' - Adžić sjajno pronalazi Milića, ali korpulentni Somborac šutira glavom pored gola

54 - GOOOOL! - Frimpong! Ponovo posle kornera, koji u stilu rasnih golgetera smireno šalje loptu u drugi ugao!

49' - Solidan pokušaj Luke Adžića

47' - Korner za Bačku, posle lepe akcije

46' - Drugo poluvreme upravo počinje

45 - Poluvreme, C. Zvezda - Bačka 1:0 (Pešić, 38)

38' - GOOOL! Pešić na asistenciju Milijaša postiže svoj peti gol u sezoni!

37' - Rikardinjo plasirao u dalji ugao, opet ništa.

36'- Dobar pokušaj Pešića iz "slobodnjaka" po zemlji. Ostaje 0:0

35' - Slobodan udarac za Zvezdu na oko 20 metara, Trivunović je oborio Milijaša

29' - Milijaš za Milića, brani Jevrić. Samo korner za Zvezdu

27' - Odličan pas Rikardinja za Pešiča, ali Nišlija nije stigao do te lopte, iako je bio sam u šesnaestercu

25' - Prilično "dosadna" utakmica na stadionu Rajko Mitić

21' - Spremo je okušao šut, ali daleko iznad gola

12' - Babić preseca opasnu kontru Bačke

10' - Odličan šut Milijaša, Jevrić nekako izbacuje loptu u korner

4' - Šut preko gola Pešića na asistenciju Gobeljića

2' - Slobodan udarac za crveno-bele

1' - Utakmica je počela

Crvena zvezda - Bačka

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Frimpong, Babić, Anđelković - Račić, Milijaš - Milić, Rikardinjo, Adžić - Pešić.

BAČKA: Jevrić - Varga, Nikolić, Klisura, Ilić, Živković - Makarić, Spremo, Trivunović, Luković - Račić.

BONUS VIDEO: Slavlje na tribini posle gola Milana