DOBRODOŠLI, OVO JE PREMIJER LIGA! Košmar Plavaca, Runi obradovao Gudison! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 1. KOLO

Iznenađujići rezultati u prvom kolu Premijer lige

Iznenađujući rezultati prvog kola Premijer lige.

Čelsi je poklekao na samom startu, izgubivši od Barnlija 3:2 na svom terenu, iako su na poluvremenu gubili i sa tri gola razlike.

LUDILO U VOTFORDU: Domaćin 2 puta vodio, Liverpul okrenuo, pa u nadoknadi ostao bez pobede zbog "čudnog" gola! (VIDEO)

Da stvar bude gora, čak dva crvena kartona dobili su izabranici Antonija Kontea. Prvo Kejhil, a zatim u drugom poluvremenu i Fabregas.

Strelci za Barnli bili su Vouks u 24. i 43. i Vard u 39. minutu, dok su za Čelsi pogodili Morata u 69. i David Luiz u 88. minutu utakmice.

Runi se na velika vrata vratio u svoj matični klub.

Everton je upravo golom Vejna Runija pobedio Stouk i zabeležio prva tri boda u novoj sezoni.

Evo i ostalih rezultata:

Premijer liga, 1. kolo:

Petak

Arsenal - Lester 4:3

Votford - Liverpul 3:3

Čelsi - Barnli 2:3 Morata 69, Luiz 88 - Vouks 24, 43, Vord 39. Kristal Palas - Hadersfild 0:3 Vord ag, Munije 26, 78. Everton - Stouk 1:0 Runi 45+1. Sautempton - Svonsi 0:0 Vest Bromvič - Bornmut 1:0