LUDILO U VOTFORDU: Domaćin 2 puta vodio, Liverpul okrenuo, pa u nadoknadi ostao bez pobede zbog "čudnog" gola! (VIDEO)

Premijer liga, 1. kolo

Sjajna utakmica prvog kola Premijer lige između Liverpula i Votforda

Jedva da je Premijer liga i počela, a već imamo dve goleade!

Posle "klasika" na meču između Arsenala i Lestera i preokreta u režiji "tobdžija" u poslednjih desetak minuta, a zatim i pobede od 4:3, fudbaleri Votforda i Liverpula započeli su subotnji program sjajnom utakmicom.

PARTIZAN PREDSTAVIO SOLOMONA: Zanimljiv razlog zašto je odabrao broj na dresu! Svideće se i Grobarima! (FOTO)

Votford je na svom stadionu dočekao četu Jirgena Klopa, i već u 8. minutu poveo golom efektnim golom glavom Okake posle kornera i asistencije Holebasa.

Liverpul je poravnao rezultat u 29. minutu kada je Mane odigrao dupli pas a zatim ušao u šesnaesterac i zakucao loptu pod prečku golmana Votforda.

Tri minuta kasnije, Votford ponovo vodi. Posle rikošeta u petercu Liverpula, najbolje se snalazi Dukur i smešta loptu u mrežu za konačan rezultat prvog poluvremena.

KLJUČAĆE PIONIR: Karte za mečeve Orlova razgrabljene! (FOTO)

Liverpul ne bi bio Liverpul kada ne bi bio u stanju da napravi preokret.

Prvo je Firmino u 55. iz penala doneo ponovno izjednačenje, a zatim Mohamed Salah, pojačanje iz Rome, na sjajan lob-pas Firmina dovodi svoj tim u vođstvo.

I onda šok! U 94. minutu meča, uporni Votford dolazi do prvog boda u novoj sezoni.

Posle kornera, usledio je u najmanju ruku čudan gol. I očigledan ofsajd. Samo je strelac Britos bio ispred Minjolea i direktno uticao na igru posle bezazlenog pokušaja igrača Votforda koji je šutirao iz "mrtvog ugla".

Zastavica je ostala dole, i ostavila fudbalere Liverpula bez trijumfa u ovom meču.

Milojević se nije pojavio na Zvezdinoj konferenciji: Ova generacija ima nešto što prethodne nisu imale!