NISI TI DRAGUTIN TOPIĆ DA TAKO SKAČEŠ: Slavio gol, pa zamalo slomio vrat preskačući reklamu! (VIDEO)

urnebesno!

Komična situacija dolazi nam iz druge lige Brazila

Objavljeno: 15:47h

Fudbaleri Santa Kruza poraženi su sa 2:1 od Krisijume u okviru 20. kola druge lige Brazila.

Santa Kruz je poveo golom Andre Luisa u 29. minutu utakmice i on nije krio oduševljenje zbog gola.

PRAVIMO ŽURKU U JASENOVCU, POVEDI MAJKU I SESTRU! Dok su mladi srpski košarkaši osvajali zlato, na Jutjubu su ratovali Srbi, Hrvati, Albanci i Bošnjaci! (FOTO)

Krenuo je da ga proslavi sa navijačima, pokušao je da preskoči reklamu iza gola Krisijume, ali je to izveo prilično nespretno i bio je veoma blizu povrede.

Andre Luis je ipak nastavio utakmicu, a njegov tim je poražen posle preokreta u drugom poluvremenu.

BONUS VIDEO: Slavlje na tribini posle gola Milana