Ludnica na Maksimiru: Dinamo u 94. minutu dao gol za pobedu protiv Hajduka! (VIDEO)

Nastavljen crni niz Splićana

El Arabi Sudani je u poslednjem minutu nadoknade zatresao mrežu Kalinića
Objavljeno: 17:06h

Dinamo je šokirao Hajduk i to u 94. minutu. Kada su svi već mislili da će se i drugi ovosezonski najveći derbi hrvatske završiti nerešeno El Arabi Sudani je režirao pobedu Dinama 2:1. Domaći tim je došao u vođstvo preko Žuniora Fernandesa u 5. minutu, ali je u 17 minutu izjednačio Mario Caktaš. Ipak, u poslednjim trenucima utakmice greška odbrane "bilih" je prouzrokovala da Alžirac smesti loptu iza leđa Kalinića.

Hajduk tako ni 12 utakmicu zaredom ne zna za pobedu protiv najvećeg rivala, a na Maksimiru nije slavio od 2008. godine. Šipke, bokseri, palice: Arsenal hladnog oružja kod navijača Hajduka! (FOTO)