Crni niz Veljka Paunovića! Šta se to događa sa Čikagom? (VIDEO)

BIĆE BOLJE

Čikago zaostaje dva boda za vodećim Torontom

Novi poraz Veljka Paunovića u MLS ligi.

Posle remija sa Portlandom, odnosno poraza od Njujork Sitija, bolji od Čikaga u 21. kolu najjače američke lige bio je Sporting u Kanzas Sitiju 3:2 (2:1).

KAKAV TRANSFER! On je najplaćeniji srpski fudbaler svih vremena! (VIDEO)

Domaći su poveli preko Saloija u 23. minutu, ali je Besler samo pet minuta kasnije postigao autogol za izjednačenje.

Međutim, Filhaber u poslednjim trenucima prvog dela igre donosi novu prednost Sportingu, da bi pobedu domaćina najavio Blesing posle šest minuta igre u nastavku.

Bio je ovo peti poraz Paunovićevog tima, koji sada zaostaje dva boda za vodećim Torontom, dok ima bod više od trećeplasiranog Njujorka.

Bivši igrač Partizana golom iz slobodnog udarca doneo pobedu svom klubu! (FOTO) (VIDEO)