DEBI IZ SNOVA IVANA ŠAPONJIĆA: Ajde što je rutinski penaldžija, al' što je presretač i oblači golmanima suknjice! (VIDEO)

dvostruki strelac

Mladi srpski reprezentativac odmah pokazao kakav je napadač

Kao u najlepšim snovima! Ivan Šaponjić nije mogao ni da sanja lepši debitantski nastup u dresu novog kluba od onog koji je imao u subotu uveče.

Novi napadač belgijskog Varegema na pozajmici iz Benfike postigao je dva pogotka u ubedljivom trijumfu 5:0 nad Eupenom.

Mladi srpski reprezentativac je najpre u 54. minutu iz jedanaesterca zatresao mrežu, da bi desetak minuta kasnije postigao i drugi gol na meču, iskoristivši loše dodavanje prema golman.

Presekao je pas i onda rutinski kroz noge zatresao mrežu.