POLJACI, NIJE TO LEPO! Ako ovo nije nameštanje utakmica, ne znamo šta jeste?! (FOTO) (VIDEO)

STRAŠNO...

Šta reći na ove rezultate, osim da smo BEZ KOMENTARA?!

Prošlog vikenda je počela nova sezona poljske Ekstraklase, čiji su rezultati odmah u startu privukli ogromnu pažnju javnosti.

Naime, u prva dva kola koja još uvek nisu cela odigrana, na čak deset utakmica je rezultat po završetku prvog poluvremena bio 0:0.

Ovakav kiks čak ni Superliga ne pamti! Odbrana Radničkog ispala smešna, Slavoljub Srnić je najsrećniji čovek na svetu! (VIDEO)

Do sada je u ovoj sezoni odigrano 14 utakmica i veoma je sumnjivo i čudno to što na samo četiri od njih rezultat posle prvih 45 minuta nije bio 0:0.

Da bude još zanimljivije, sve "nule" na poluvremenima dogodile su se u poslednjih deset utakmica.

KO SU OVI LJUDI? U subotu navijali za Partizan u Humskoj, u nedelju za Zvezdu na Marakani! (FOTO)

Rezultati poljske lige probudili su sumnju da su kladionice upetljale prste u fudbal ove zemlje, dok neki smatraju da je ipak reč o slučajnosti i da se jednostavno tako 'poklopilo'.

BONUS VIDEO: Maleni Kinezi pevaju Partizanove pesme u Humskoj