Tobdžije bez baruta! Konteov čas fudbala Arsenu Vengeru! Briljantni Batšuaji u senci Pedrove povrede! (FOTO) (VIDEO)

Dominacija plavaca!

Izuzetno zanimljiva utakmica gradskih rivala odigrana je u Pekingu

Fudbaleri Čelsija pobedili su gradskog rivala Arsenal rezultatom 3:0 na prijateljskoj utakmici odigranoj u Pekingu.

ONI SU PONOS SRBIJE! Ovih 13 košarkaša nije odbilo da igra za reprezentaciju Srbije! KAPA DOLE ZA NJIH! (VIDEO)

Čelsi je održao čas fudbala gradskom rivalu iako u Konteovom timu nije bilo ni jednog pojačanja dovedenog u letnjem prelaznom roku.

Mreže su mirovale do 40. minuta a onda plavci za dva minuta postižu dva gola i već tada rešavaju pitanje pobednika.

Eksplodiraće fudbalski svet! Dogovorio se Nejmar, Barsa ostaje bez brazilskog umetnika! (VIDEO)

Prvi se u strelce upisao Vilijan, a onda je svoj prvi gol na ovoj utakmici postigao Miši Batšuaji.

Izabranici Antonija Kontea delovali su fenomenalno na terenu i to je krunisano drugim pogotkom Batšuajia koji je u 49. minutu postavio konačan rezultat ove utakmice.

Utakmicu je obeležio i neoprezan start Ospine nad Pedrom u 29. minutu kada je Španac zbog povrede nosa morao da napusti teren. Zanimljivo je da je glavni sudija ove utakmice ovu situaciju okarakterisao kao faul za Arsenal.

Čelsi je i bez njega razmontirao ekipu Arsena Vengera koji će nešto drastično morati da promeni u igri Arsenala ukoliko želi do nekog trofeja ove sezone.

BONUS VIDEO: Koreografija Delija protiv Irtiša