Šta je bilo miševi? Staridžova 2 gola za 4 minuta i preokret protiv Sautemptona! (VIDEO)

ZAPUŠIO USTA KRITIČARIMA

Posle nedelja "prozivanja" na internetu zbog neigranja i povreda, engleski napadač se vratio u formu i podsetio šta ume i za šta je sposoban

Napadač Liverpula Danijel Staridž kritikovan je poslednjih nedelja, kako u medijima, tako i od strane navijača zbog čestih povreda i odsustvovanja sa gomile mečeva. Navijači Liverpula na genijalne načine prozivaju Staridža zbog silnih povreda! (FOTO) On je na meču četvrtfinala engleskog Liga kupa protiv Sautemptona uspeo da preokrene rezultat sa 1:0 za "svece" na 2:1 za svoj tim. Tamo gde mu je mesto: Džerard ponovo na treningu Liverpula! (VIDEO) Sadio Mane je već u prvom minutu doneo prednost ekipi Ronalda Kumana, ali Staridžov šou je usledio nešto kasnije. Najpre pogodak u 25. minutu. A onda i četiri minuta kasnije, zapušivši time usta svim "zlim jezicima". Ovim golovima dokazao je svima da je tu kada je neophodan ekipi, a uz to i te kako sposoban da napravi razliku na terenu. (Espreso.co.rs)